Neuropsycholoog en/of basispsycholoog Eindhoven en Breda

Wij zijn op zoek naar jou!


Ben jij deskundig, gedreven en sta je stevig in je schoenen?

Elke werkdag is weer anders, want jouw cliënten en hun systeem hebben een grote variëteit aan hulpvragen. Als neuropsycholoog en/of basispsycholoog ben je voornamelijk werkzaam binnen de neuropsychologische diagnostiek van volwassen cliënten met NAH en visuele klachten. Jij kijkt, net als wij, naar wat wél kan en maakt meedoen voor de cliënt mogelijk. Heb je nog geen ervaring met de visuele problematiek? Geeft niet, via onze academie brengen we je dat bij.

Ben jij onze nieuwe Neuropsycholoog of basispsycholoog ?

Dit krijg je

  • Werken met cliënten met verschillende leeftijden en problematiek en hun systeem;
  • Een gevarieerde functie waarin je je voornamelijk richt op neuropsychologische diagnostiek naar de visuele perceptie en cognitieve stoornissen
  • Een afwisselende en autonome functie. Geen dag is namelijk hetzelfde. Je werkt op kantoor, thuis, dan weer op een revalidatiecentrum of bij iemand thuis;
  • Werkbegeleiding van een GZ-psycholoog
  • De mogelijkheid om deel te nemen aan interne intervisie
  • De mogelijkheid om mee te werken aan landelijke projecten;
  • Een eindejaarsuitkering van 8,33%;
  • Salaris conform de cao Gehandicaptenzorg;
  • De mogelijkheid om gebruik te maken van voordelige fiscale arbeidsvoorwaarden waaronder het fietsplan;
  • Volop ontwikkelmogelijkheden, de mogelijk om te promoveren en de kans om je te verdiepen in het werken met cliënten met een visuele beperking en/of visuele perceptieproblematiek mogelijk ten gevolge van NAH, CVA, Alzheimer en /of andere oorzaken.

Dit ga je doen

  • Werken met volwassen cliënten vanaf 18 jaar met verschillende oogaandoeningen, en soms ook een bijkomend gehoorprobleem, hersenletsel of cliënten die anderstalig zijn
  • Neuropsychologisch onderzoek naar de visuele perceptie en cognitieve stoornissen en onderzoek naar stemming en persoonlijkheid
  • Deelname aan het multidisciplinair revalidatieteam volwassenzorg
  • Psycho-educatie geven aan cliënt en omgeving over de visuele stoornis en het adequaat leren omgaan met de beperking;
  • Samenwerken met andere organisaties;
  • Voorlichting en scholing verzorgen, zowel intern als extern
  • Afhankelijk van ervaring kun je ook worden ingezet voor behandeling van psychische klachten gerelateerd aan de visuele stoornis.

Dit ben jij

  • Neuropsycholoog en/of basispsycholoog;
  • je hebt een opleiding in de neuropsychologie of medische psychologie of werkervaring in een van deze gebieden
  • Je hebt affiniteit met NAH en neuropsychologie, ervaring is een pré;
  • Je hebt kennis en ervaring met neuropsychologische diagnostiek 
  • Je bent bij voorkeur in bezit van de BAPD NIP 
  • Je bent leergierig en kan goed zelfstandig werken;
  • Een teamplayer met overtuigingskracht, respectvolle houding en een gezonde dosis humor;
  • Focus op innovatie en groei;
  • Communicatief een kei.

Enthousiast?

Is dit de baan waarvan je zeker weet dat ‘ie jou op het lijf geschreven is’ en wil jij bijdragen aan een Wendbaar Visio met onze missie ‘meedoen mogelijk maken’? Reageer dan snel. Heb je vragen neem dan contact op met Patricia van Hilten, manager Revalidatie & Advies, op telefoonnummer 06 – 11 92 26 61. 

Onze kernwaarden verbinden, ontwikkelen en ondernemen dragen bij aan ons gezamenlijke doel; meedoen mogelijk maken voor mensen met een visuele beperking. Wij nodigen mensen met een visuele beperking van harte uit om te reageren. Interne kandidaten hebben  (bij gebleken geschiktheid) voorrang bij het vervullen van de vacatures.

In het kader van ons beleid van sociale veiligheid wordt een Verklaring Omtrent Gedrag (VOG) gevraagd.

 

Belangrijke mededeling:

De werving en selectie doet Visio zelf, acquisitie naar aanleiding van onze vacatures wordt niet op prijs gesteld.

Ben je een externe kandidaat en heb je eerder inloggegevens aangemaakt op dit sollicitatieportaal?
Log dan eerst in voordat je solliciteert!