Contract: bepaalde tijd (1 jaar) met nadrukkelijk de intentie om dit verlengen.
Vanuit een standplaats midden in de praktijk van onze scholen, is het je taak als HR adviseur de advisering en ondersteuning voor het domein Onderwijs binnen Visio vorm te geven. De scholen waarvoor je werkzaam bent, zijn gelegen in Grave, Breda, Rotterdam en Amsterdam. Voor de school in Haren is een collega HR adviseur in deeltijd werkzaam.
Je werkt in een dynamische omgeving waarin hart voor de leerling en professionaliteit centraal staan. Naast onderwijs in eigen scholen wordt er vanuit Visio ambulante onderwijskundige begeleiding (AOB) gegeven aan leerlingen en docenten in het regulier onderwijs. De komende jaren werk je mee aan de samenvoeging van scholen en AOB tot regionale expertisecentra.
Binnen de afdeling HRM maak je deel uit van een ervaren team van betrokken HR adviseurs, die werkzaam zijn voor de andere domeinen en ondersteunende diensten. Spreekt dit je aan? Dan ben jij onze nieuwe collega!
dit krijg je:
dit ga je doen:
dit ben jij:
Is dit de baan waarin jij al je kennis, ervaring en ambitie kwijt kunt? Waarvan je blij wordt en waarvan je zeker weet dat ‘ie jou op het lijf geschreven is? Reageer dan snel. Heb je vragen neem dan contact op met Iris Lusse, HR adviseur, telefoonnummer 06-41193888.
Je motivatie met CV ontvangen wij graag vóór 17 maart a.s. via onze website www.werkenbijvisio.org
Onze kernwaarden Klantwaarden, Samenwerken, Flexibiliteit, Ruimte, Vertrouwen en Leren vormen de basis van waaruit jij je werkzaamheden verricht. Wij nodigen mensen met een visuele beperking van harte uit om te reageren. Interne kandidaten hebben (bij gebleken geschiktheid) voorrang bij het vervullen van de vacatures.
In het kader van ons beleid van sociale veiligheid wordt een Verklaring Omtrent Gedrag (VOG) gevraagd.
De werving en selectie doet Visio zelf, acquisitie naar aanleiding van onze vacatures wordt niet op prijs gesteld.
Ben je een externe kandidaat en heb je eerder inloggegevens aangemaakt op dit sollicitatieportaal?
Log dan eerst in voordat je solliciteert!